Блог
04.02.2022
Тепловой насос LG воздух-вода Therma V

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

   • ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ у порівнянні з газовою системою
   • ПРОСТОТА МОНТАЖУ
   • ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
   • БЕЗПЕКА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
   • МОЖЛИВІСТЬ УСТАНОВЛЕННЯ ГВП у віддаленій місцевості

12.01.2022
Дорого і безглуздо: в яких місцях будинку не потрібна тепла підлога

Монтаж теплої підлоги потрібен далеко не у всіх приміщеннях будинку або квартири, серед таких місць комора, передпокій або підлога другого поверху, тепла підлога просто буде позбавлена ​​сенсу. Експерти перерахували, у яких випадках від цієї технології краще відмовитись.

Отзывы, жалобы и предложения
ТеплоАрсенал
Отзыв
2019-08-21 11:48:46
Получил хорошую консультацию, помогли с подборо ...

Анатолий Павлоград

Як вибрати стабілізатор напруги для дачі?

27.03.2021

Як вібрато стабілізатор напруги для дачі?

Заміський будиночок або дача - улюблене місце відпочинку, в якому можна відволіктіся від міста. Однако проблемних електропостачання додає ложку дьогтю в Цю бочку меду. Як правило, Лінії за містом дуже застарілі и перевантажені. Часто трапляються просідання напруги до 120-130В через Постійно працюючі водяні насоси, зварювальні апарати або обігрівачі. Тому необходимость стабілізатора напруги на дачі здається нам очевидною.

 

Яку вібрато модель?

Електромережі в дачних селищах характеризуються або відсутністю напруги Взагалі, або значними просадками. Найбільш правильним рішенням Звичайно буде «війна» з Енергопостачальна компанією з Вимогами заміні трансформатора або прокладкою нового кабелю, но в більшості віпадків все залішається на своих місцях. Тому, если в разі відсутності світла поможет бензо-генератор або сонячна панель, то Перепаді напруг зможу усунуті только стабілізатор для дачі.

Серед безлічі моделей можна віділіті недорогі релейно-сімісторні гібриди та сімісторні ампер, віроблені під ТМ «ЕЛЄКС ENGINEERING». Дані моделі ма ють найшіршій діапазон роботи та стабілізації.

Гібрид для дачі віробляється в 2-х Виконання - на 7 и 9 ступенів стабілізації з похібкою 7.5%. Семіступінчастій НЕ має режиму «байпас» и стабілізує в рамках від 135 до 275В. Дев'ятіступеневій уже з функцією транзиту и має більш широкий діапазон від 135 до 315В, что дозволити використовуват его даже в Мережа з скроню напругою, например, в БУДИНКУ, розташованіх недалеко від трансформаторної.

Если потрібен безшумний апарат и з Додатковий функціоналом, то Кращим рішенням буде ЕЛЄКС АМПЕР. Дана модель має кілька варіацій Виконання, шкірні з якіх відрізняється ступінчастістю (9, 12, 16), точністю (4.5, 3.5 и 2.7%) и порогами стабілізації (160-260В, 145-275В, 120-275В).


Серед Додатковий функцій ампер можна відзначіті наявність транзиту, вхідного фільтра та ручного налаштування порогу Відключення від 60 до 135В. Ця функція корисна при запуску насосів, компресорів, миючих станцій, Які ма ють Високі Струм при пуску, тім самим просаджують ятір нижчих 100В и не даючі Собі ж запустітіся. Стабілізатор дает Їм 1 хвилину для того, щоб «розкрутітіся», піднімаючі напругу до значення, достатності для пуску.


Як ампер, так и гібриди в однофаз віконанні ма ють широку потужного лінійку від 2 кВт до 18 кВт. Причем моделі до 3.5 кВт підключаються с помощью вбудований шнура з виделкою, а від 5 кВт Вже ма ють клемних Підключення. Такоже Варто відзначіті, что малопотужні ампер ма ють функцію підстроювання затримки на включення в діапазоні від 8 до 120 секунд. Це может буті важліво при частих короткочасніх відключеннях и включенням електроенергії, Які могут негативно вплінуті на обладнання з компресорами (холодильники, кондиціонери).

Гібрид або АМПЕР-що вібрато для дачі?

Однозначної лідера в Цій Парі прістроїв складно візначіті через Різні цінові політики та функціонал. ЕЛЄКС гібрид Привабливий через свою простоту и бюджетність, но програє у швідкодії, точності и шумності через перемикань реле. ЕЛЄКС АМПЕР швидше, точніше, ключі безшумно комутують, є додаткові возможности, но ціна его вищє.

ЕЛЄКС гібрид можна рекомендуваті для НАВАНТАЖЕННЯ не критично до точності, якові ВІН відає. Похібка 7.5% (220 ± 16В) может НЕ підійті до компресора або електроніці котла, но решта техніки Цілком стабільно працюватіме при віхідній напрузі 205-235В, якові відає Сейчас стабілізатор. Старі лампи розжарювання краще поміняти на світлодіодні або економкі, тому что при переміканні ступенів в процесі стабілізації можливо їх відчутне мерехтіння.

Такоже НЕ бажано використовуват ЕЛЕКС гібрид в Мережа, де скачки напруги відбуваються Безперервна - це сильно зменшує комутаційній ресурс релейної групи. Альо ЦІ Особливості роботи Повністю перекріваються широким діапазоном роботи, Який іноді доходити до 325В, что дозволити его використовуват при великих перепадах напруги. ЕЛЕКС АМПЕР краще себе почуває в неспокійніх Мережа, тому что сімісторі и тиристори НЕ чутліві до частини стрібків напруги и їх ресурс при цьом НЕ обмеження кількістю комутацій.

Робочий діапазон у него НЕ такий широкий, як у ГІБРІДА, но ВІН НЕ відключіться даже при 60В в мережі, что дозволити запустітісь, дБА даже з скроню пускових Струм на просадженій Лінії. ШВИДКІСТЬ реагування на стрибки напруги в 5 разів вища, чем у релейно-сімісторного и ставити 20 мс. Похібка в діапазоні стабілізації Достатньо для Функціонування побутової техніки, газових котлів, садового електрообладнання.

Рекомендуємо
Твердотопливный котел длительного горения Marten Comfort MC-12
38400.0 грн.
Купити
Твердотопливный котел Marten Base MB-12
16900.0 грн.
Купити
Электрический котел Tenko Стандарт 4,5 кВт
7140.0 грн.
Купити
Электрический котел Tenko Эконом 4,5 кВт
3456.0 грн.
Купити
Насосная станция JSWm 2AX-24 Pedrollo
8424.0 грн.
Купити
Котел Marten Praktik MP-15
27700.0 грн.
Купити
Тепловой насос LG Therma V HU091MR.NK5RU-HN091MR.U44RU 9 кВт
319203.0 грн.
Купити