Блог
12.01.2022
Дорого і безглуздо: в яких місцях будинку не потрібна тепла підлога

Монтаж теплої підлоги потрібен далеко не у всіх приміщеннях будинку або квартири, серед таких місць комора, передпокій або підлога другого поверху, тепла підлога просто буде позбавлена ​​сенсу. Експерти перерахували, у яких випадках від цієї технології краще відмовитись.

27.03.2021
Як вибрати стабілізатор напруги для дачі?

Заміський будиночок або дача - улюблене місце відпочинку, в якому можна відволіктіся від міста. Однако проблемних електропостачання додає ложку дьогтю в Цю бочку меду. Як правило, Лінії за містом дуже застарілі и перевантажені. Часто трапляються просідання напруги до 120-130В через Постійно працюючі водяні насоси, зварювальні апарати або обігрівачі. Тому необходимость стабілізатора напруги на дачі здається нам очевидною.

 

Отзывы, жалобы и предложения
ТеплоАрсенал
Отзыв
2019-08-21 11:48:46
Получил хорошую консультацию, помогли с подборо ...

Анатолий Павлоград

в каких местах дома не нужен теплый пол

12.01.2022

Монтаж теплої підлоги потрібен далеко не у всіх приміщеннях будинку або квартири, серед таких місць комора, передпокій або підлога другого поверху, тепла підлога просто буде позбавлена ​​сенсу. Експерти перерахували, у яких випадках від цієї технології краще відмовитись.

Кладова

У коморі або іншій кімнаті, пристосованій для зберігання речей, зовсім не потрібна тепла підлога. Самі приміщення такого роду рідше відвідуються господарями, ніж інші кімнати, тому монтаж там теплої підлоги стає безглуздим.

Спальня

Справа в тому, що під час сну людському організму краще прохолодне і зволожене повітря. Тепла підлога повністю суперечить цим параметрам, тому в спальні її встановлювати також не рекомендується, пише сайт Folksland.net. В даному випадку до ніг біля ліжка краще постелити пухнасті килимки.

Передпокій

Передпокій – прохідне місце, в якому встановлення теплої підлоги також буде зайвим. Деякі вважають, що завдяки монтажу цього елемента швидше сушиться взуття, але дешевше під ці цілі встановити звичайний закритий комод.

Верхні поверхи у будинку

За умови, якщо в будинку досить хороше опалення, тепле повітря неминуче підніматиметься нагору, прогріваючи верхні поверхи. Тому в даному випадку встановлення цієї функції також буде надто затратним і безглуздим.

Тепла підлога – технологія, що ніяк не впливає на інтер'єр квартири, але при цьому зігріває господарів житла в холодну пору року. Багато людей ставляться до неї насторожено через міфи про небезпеку та невигідність такої функції.

Фахівці зробили добірку таких чуток і розповіли, як насправді.

Шкідливість та користь від теплої підлоги в квартирі або приватному будинку: головні міфи

Тепла підлога – технологія, що ніяк не впливає на інтер'єр квартири, але при цьому зігріває господарів житла в холодну пору року. Багато людей ставляться до неї насторожено через міфи про небезпеку та невигідність такої функції. Фахівці зробили добірку таких чуток і розповіли, як насправді.

Споживає багато електроенергії

Це найпоширеніший міф, який відлякує людей від ідеї встановлення теплої статі. Насправді технологія має цілком розумну витрату електрики, оскільки оснащена терморегулятором. При цьому більшість покриттів для підлоги відмінно справляються з акумулюванням тепла, тому нагрівальний елемент перебуває найчастіше у вимкненому стані.

Може вдарити струмом

При проектуванні подібних систем виробники приділяють підвищену увагу їхній безпеці, пише портал DH. У пристрої теплої підлоги лише 15% матеріалів використовуються для обігріву, а решта служить для забезпечення безпечної експлуатації.

Вкладається тільки під плитку

Цей слух також не повністю відповідає дійсності. Для забезпечення оптимальної теплопередачі та нагрівання поверхні тепла підлога з нагрівальним кабелем в основі, звичайно, краще укладати під плитку. При цьому сучасні технології дозволяють зробити теплу підлогу під будь-яким покриттям підлоги - лінолеумом, паркетом або кахлем.

Пожежонебезпечний

За умови якісного монтажу тепла підлога не більше пожежна, ніж прихована проводка. Кабель, що гріє, ізольований і є термостійким і негорючим, тому ризик виникнення пожежі практично відсутній.

Шкідливий через електромагнітне поле

Тепла підлога обладнана вставками з міді та тонкої фольги, що дозволяє екранувати електромагнітне випромінювання та затримувати його. Під час приготування їжі або сушіння волосся виробляється не менше електромагнітних хвиль, ніж при включеній теплій підлозі.

Рекомендуємо
Газовая колонка Thermo Alliance JSD20-10CR
3700.0 грн.
Купити
Твердотопливный котел длительного горения Marten Comfort MC-12
26500.0 грн.
Купити
Твердотопливный котел Marten Base MB-12
11900.0 грн.
Купити
Твердотопливный котел Marten Base MB-12V (с плитой)
12100.0 грн.
Купити
Электрический котел Tenko Стандарт 4,5 кВт
5950.0 грн.
Купити
Электрический котел Tenko Эконом 4,5 кВт
2880.0 грн.
Купити
Насосная станция JSWm 2AX-24 Pedrollo
5814.0 грн.
Купити
Котел Marten Praktik MP-15
19400.0 грн.
Купити