Блог
04.02.2022
Тепловой насос LG воздух-вода Therma V

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

   • ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ у порівнянні з газовою системою
   • ПРОСТОТА МОНТАЖУ
   • ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
   • БЕЗПЕКА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
   • МОЖЛИВІСТЬ УСТАНОВЛЕННЯ ГВП у віддаленій місцевості

12.01.2022
Дорого і безглуздо: в яких місцях будинку не потрібна тепла підлога

Монтаж теплої підлоги потрібен далеко не у всіх приміщеннях будинку або квартири, серед таких місць комора, передпокій або підлога другого поверху, тепла підлога просто буде позбавлена ​​сенсу. Експерти перерахували, у яких випадках від цієї технології краще відмовитись.

Отзывы, жалобы и предложения
ТеплоАрсенал
Отзыв
2019-08-21 11:48:46
Получил хорошую консультацию, помогли с подборо ...

Анатолий Павлоград

Очистка води

Выберите подкатегорию

Очистка води

Системи водоочищення та комплектуючі низька ціна у Дніпрі Дніпропетровську Києві Харкові Одесі Миколаєві Житомирі Маріуполі Новомосковську Краматорську Костянтинівці Запоріжжя Полтаві Черкасах Херсоні Нікополі Мелітополі Рівне та інших містах України.

Триступінчасті системи водоочищення. Купити фільтри для очищення води зі свердловини. Системи водоочищення для котеджів та приватних будинків. Придбати фільтр для видалення заліза. Фільтри для пом'якшення води (пом'якшувачі).

Очистка води

У повсякденному житті людина дуже часто стикається із споживанням води у різному вигляді, це: кава, чай, мінералка, вода у пляшках і так далі. За своєю природою, людський організм складається на 80% з води, і рекомендується в день випивати не менше 2,5-3 літрів рідини в різному вигляді. Коли людина вживає воду куплену в магазині, і на етикетці красується напис про 10 систем очищення цієї рідини та склад, ще можна покластися на сумлінність виробника. Але зовсім інша історія, взяти хоча б нашу воду з центрального водопроводу або зі свердловини, якщо у вас є приватний будинок. Навіть прокип'ятивши її, може бути помруть якісь бактерії, але для того, щоб позбутися солей і важких металів, які можуть бути у воді - навряд чи вдасться. Для цього і були винайдені системи водоочищення.

Водопровідна вода та системи для неї

Для того, щоб зрозуміти і розібратися яка система очищення води потрібна у вашому конкретному випадку, потрібно краще зрозуміти яка у вас вода. Найпростіше, віддати невелику кількість води в лабораторію, заплатити невеликі гроші і вам нададуть усі дані за вашим конкретним зразком. Навіть водопровідна вода, хоч і проходить своє очищення на очисних спорудах, доки добереться до вашої квартири, може придбати не зовсім корисні властивості та якості. А також не забувайте про фільтри для побутових приладів, які монтуються безпосередньо перед ними. Наприклад, пральна машинка не любить попадання окалин у неї або тверду воду.

У квартирах, як правило, використовують невеликі триступінчасті системи водоочищення, вони включають: фільтр грубого очищення, фільтр тонкого очищення і бактеріологічний фільтр. Що, звичайно ж, забезпечить Вам воду нормальної якості і яку можна буде вживати прямо з-під крана. Але само собою потрібно не забувати міняти фільтри для очищення води. Фахівці рекомендують міняти їх не рідше ніж через кожні півроку. Придбати фільтри можна у нас. Для кожної системи водоочищення потрібні різні фільтри, а у нас їх величезний вибір, підійдуть для будь-якої системи.

Вода зі свердловини

Про водопровідну воду, стало більш менш зрозуміло. А ось з очищенням води зі свердловини це вже зовсім не проста справа. Тому що дані з лабораторії можуть показати такі страшні перевищення важких металів або солей, що простою триступеневою системою очищення тут не обійтися. В аналізі води можуть бути такі неприємні хімічні елементи, як наприклад:

 • сірководень;
 • хлор;
 • кальцій
 • магній
 • хлориди
 • барій;
 • марганець;
 • залізо;
 • алюміній;
 • пестициди;
 • бактерії будь-яких видів.

І навіть як не сумно звучить, яйця лямблій та інших найпростіших, які паразитують в організмі людини. Будь-який із цих хімічних елементів присутній у воді, може завдати непоправної шкоди людському здоров'ю. Тому до системи водоочищення води потрібно підходити дуже серйозно.

Системи водоочищення та водопідготовки для котеджів та своїх будинків

Після аналізу води, потрібно зібрати дані про будинок, тобто. скільки людей у ньому мешкає, як часто використовується вода. І вже на підставі цього підбирати систему водоочищення для конкретного житлового будинку. Потрібно це для розуміння, скільки буде використовуватися кубометрів за годину води, і за якої швидкості доведеться очищати її. Устаткування для якісного та повноцінного очищення води коштує недешево, але придбавши його одного разу, залишається лише вчасно міняти фільтри. Такі системи включають поетапний процес очищення:

 • механічну (фільтри механічної очистки);
 • видалення заліза (фільтри знезалізнювальні речовини);
 • пом'якшення (фільтри пом'якшувачі);
 • знезараження (ультрафіолетові лампи).

Так само має не маловажливу роль, простір де буде встановлюватися очисна система, якщо місця достатньо, то краще встановити комплексне очищення з кількох ступенів. Якщо ж ні, то доводиться встановлювати один універсальний балон, який завантажується спеціальний фільтруючий елемент, наприклад EKO MIX від компанії Екософт. У ролі механічного очищення виступають різні сітки, штучний шовк, поліпропілен. Фільтр для видалення заліза, як правило, містить в собі окислювачі заліза Birm або якийсь інший, а фільтри пом'якшувачі заповнені іонообмінною смолою.
Фільтри для пом'якшення води бувають магнітні та електромагнітні, а також бувають з іонообмінною смолою. Та й знезараження проводиться, як правило – ультрафіолетом. Ультрафіолетова лампа розміщена у спеціальному корпусі з нержавіючої сталі, вода проходить через цю посудину і бактерії гинуть від випромінювання ультрафіолету. Ультрафіолетова лампа для знезараження води підлягає заміні 1 раз на рік. Всі ці фільтри є у нас у продажу та ви можете легко купити фільтри для води на нашому сайті незалежно де живете, у Дніпрі, Запоріжжі, Києві, Херсоні, Одесі, Маріуполі, Вінниці чи Хмельницькому. Ми доставляємо фільтри для води та системи водоочищення по всій Україні.

Рекомендуем
Твердотопливный котел Marten Base MB-12
17200.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Эконом 4,5 кВт
4200.0 грн.
В корзину
Котел Marten Praktik MP-15
28300.0 грн.
В корзину
Тепловий насос LG Therma V HU091MR.U44/HN091MR.NK5 9 кВт
308200.0 грн.
В корзину
Твердотопливный котёл БУРЖУЙ К-12 4мм
17100.0 грн.
В корзину
Котел Tenko Smart 6_380 Grundfos с Wi Fi
26900.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Премиум 6 кВт
15800.0 грн.
В корзину