Блог
04.02.2022
Тепловой насос LG воздух-вода Therma V

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

   • ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ у порівнянні з газовою системою
   • ПРОСТОТА МОНТАЖУ
   • ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
   • БЕЗПЕКА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
   • МОЖЛИВІСТЬ УСТАНОВЛЕННЯ ГВП у віддаленій місцевості

12.01.2022
Дорого і безглуздо: в яких місцях будинку не потрібна тепла підлога

Монтаж теплої підлоги потрібен далеко не у всіх приміщеннях будинку або квартири, серед таких місць комора, передпокій або підлога другого поверху, тепла підлога просто буде позбавлена ​​сенсу. Експерти перерахували, у яких випадках від цієї технології краще відмовитись.

Отзывы, жалобы и предложения
ТеплоАрсенал
Отзыв
2019-08-21 11:48:46
Получил хорошую консультацию, помогли с подборо ...

Анатолий Павлоград

Електротехніка

Выберите подкатегорию

Електротехніка

У нашому інтернет магазині Ви можете купити акумулятори, купити джерела безперебійного живлення, купити ДБЖ, купити стабілізатори напруги, а також купити сонячну електростанцію.

У нас представлений широкий вибір електроніки та радіотехнічного обладнання. Всього в чотирьох категоріях, напевно, знайдеться те, що припаде вам до душі:

 • акумулятори;
 • джерела безперебійного живлення;
 • стабілізатори напруги;
 • сонячні електростанції.


Акумулятори

Насправді існує безліч акумуляторних батарей. Перерахуємо лише деякі з них, це:

 • свинцеві акумулятори (Pb),
 • нікель-кадмієві акумулятори (Ni-Cd),
 • нікель-металогідридні акумулятори (Ni-MH),
 • нікель-цинкові акумулятори,
 • літій-полімерні акумулятори (Li-pol) та багато інших.
 • літій-залізо-фосфатні акумулятори

Але об'єднує всі акумуляторні батареї, одне єдине це – принцип роботи, який полягає у перетворенні хімічної енергії на електричну при розряді, і навпаки при заряді батареї. Найширший вибір дозволить вам купити акумуляторну батарею на будь-який смак.

Джерела безперебійного живлення

У світі джерела безперебійного харчування (ДБЖ), використовуються повсюдно. Двадцять перше століття - століття інформаційних технологій. А всі інформаційні технології відповідно працюють на електроенергії. І багато хто напевно зустрічався з проблемою відключення електрики, в самий не підходящий момент. Ось у таких випадках, і потрібні ДБЖ, їх існує три основні види: Back UPS, Smart UPS, Online UPS. Усіх їх поєднує призначення, забезпечуватиме безперебійне живлення електроенергією. Перший з них, найпростіший і такий тип ДБЖ можна зустріти в будь-якому офісі або квартирі, другий, трохи розумніший, і довше може підтримувати харчуванням обладнання. А ось третій тип, це дуже дорогі ДБЖ, які використовуються на дуже недешевому та професійному устаткуванні, і навіть на стратегічно важливих військових об'єктах. Дуже часто безперебійники використовують для твердопаливних казанів. Адже сучасна опалювальна система з твердопаливним котлом не може обійтися без електроенергії. Якщо відключити живлення в системі опалення з твердопаливним котлом, зупиниться циркуляційний насос і твердопаливний котел закипить! Тому часто власники твердопаливних котлів встановлюють безперебійник і акумулятор. Також безперебійники встановлюють для газових настінних котлів.

Стабілізатори напруги

Знову ж таки хочеться нагадати просту побутову проблему з електроенергією. Багато вже було випадків, і всі вже чули і навіть зазнавали своєї побутової техніки, так звані «стрибки напруги». Коли приходиш додому, а в тебе вигоріла вся побутова техніка, яка була просто запитана в мережу, але не працювала як така. Це може статися через так звані «стрибки електроенергії». А ось стабілізатори напруги якраз і покликані виключати такі проблеми. Їх, як правило, ставлять на цілий під'їзд у багатоквартирному будинку, але не завжди люди можуть домовитися і спільно купити таке обладнання. Тому найчастіше стабілізатор напруги у Дніпрі, Дніпропетровську, Києві, Харкові та інших містах України, та й в інших державах, ставлять на одну квартиру чи свій будинок (котедж). Різновидів їх, знову ж таки безліч:

 • релейні;
 • ферорезонансні;
 • інверторні;
 • тиристорні;
 • електромеханічні;
 • симисторні (одні з надійних та затребуваних в Україні).

Кожен стабілізатор працює за своїм принципом, але робить свою справу на відмінно. Знову ж таки залежить від кількості електроприладів у Вас в будинку або в квартирі.

Сонячні електростанції

Останнім часом сонячні батареї чи сонячні електростанції набирають величезної популярності у Дніпрі, Дніпропетровську, Херсоні, Києві, Одесі, Запоріжжі та інших містах в Україні. Це найсучасніше обладнання, тішить око, тільки побачивши його. А хто не хотів би бути абсолютно незалежним від енергопостачальних компаній? Та ні на світі такої людини. Встановив сонячну електростанцію, водяну свердловину пробурив у своїй оселі, і все – Ви повністю автономні. Але, відверто кажучи, вартість такого обладнання не маленька. Але наші розрахунки та відгуки власників сонячних електростанцій говорять про те, що сонячна електростанція окупає себе лише за 5 років. Купити сонячну електростанцію можна у нас у Дніпрі або замовити на нашому сайті, якщо ви проживаєте у Вінниці, Херсоні, Харкові, Києві, Полтаві або іншому місті в Україні. За вашим запитом ми надамо розрахунок обладнання.

Для початку, кілька слів про це диво техніки. Складається вона, сонячна електростанція, безпосередньо із сонячних елементів, що поглинають сонячне світло, елементи пов'язані між собою в панелі (фотомодулі). Їх кріплять на сонячний бік будинку. Накопичена енергія передається акумуляторам, у своїй процес контролюється контролером. І коли темніє, електроенергія подається з акумуляторів, а коли світлішає, акумулятори набирають енергію. Акумуляторні батареї постійно працюють у режимі розряджання та підзарядки. Для перетворення енергії з постійного струму на змінний, потрібен інвертор. Ось і вся конструкція, яка зробить Вас незалежною людиною.

Ви можете купити акумулятори, купити джерела безперебійного живлення, купити безперебійник ДБЖ, купити стабілізатори напруги або купити сонячну електростанцію в Дніпрі.

Якщо ви проживаєте в Полтаві, Києві, Рівному, Краматорську, Миколаєві, Одесі, Херсоні чи інших містах – оформіть замовлення на нашому сайті.

Рекомендуем
Твердотопливный котел Marten Base MB-12
17200.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Эконом 4,5 кВт
4200.0 грн.
В корзину
Котел Marten Praktik MP-15
28300.0 грн.
В корзину
Тепловий насос LG Therma V HU091MR.U44/HN091MR.NK5 9 кВт
308200.0 грн.
В корзину
Твердотопливный котёл БУРЖУЙ К-12 4мм
17100.0 грн.
В корзину
Котел Tenko Smart 6_380 Grundfos с Wi Fi
26900.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Премиум 6 кВт
15800.0 грн.
В корзину