Блог
04.02.2022
Тепловой насос LG воздух-вода Therma V

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

   • ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ у порівнянні з газовою системою
   • ПРОСТОТА МОНТАЖУ
   • ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
   • БЕЗПЕКА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
   • МОЖЛИВІСТЬ УСТАНОВЛЕННЯ ГВП у віддаленій місцевості

12.01.2022
Дорого і безглуздо: в яких місцях будинку не потрібна тепла підлога

Монтаж теплої підлоги потрібен далеко не у всіх приміщеннях будинку або квартири, серед таких місць комора, передпокій або підлога другого поверху, тепла підлога просто буде позбавлена ​​сенсу. Експерти перерахували, у яких випадках від цієї технології краще відмовитись.

Отзывы, жалобы и предложения
ТеплоАрсенал
Отзыв
2019-08-21 11:48:46
Получил хорошую консультацию, помогли с подборо ...

Анатолий Павлоград

Конвектори

Выберите подкатегорию

Конвектори

Конвектори. Який купити конвектор. Які конвектори можна придбати в Україні.

Один з ефективних способів обігріти приміщення-це купити та встановити конвектор. Сучасні конвектори з великою продуктивністю та низьким рівнем обслуговування є одними з найбільш енергоефективних та екологічно чистих способів опалення, доступних сьогодні. У нашому інтернет-магазині ви можете купити конвектор за доступною або навіть низькою ціною з доставкою. Конвектори відіграють вирішальну роль в облаштуванні комфортних умов життя, а також зручної роботи у багатьох приміщеннях. На відміну від радіаторного опалення, опалення за допомогою конвекторів ефективніше, оскільки конвектор відразу віддає тепло в приміщення. У радіаторному опаленні опалювальний котел витрачає енергію на нагрівання теплоносія. Купити конвектори легко, для цього необхідно оформити замовлення у нашому інтернет-магазині «ТеплоАрсенал»

У нашому інтернет-магазині представлені:

  • газові конвектори
  • електричні конвектори
  • керамічні панелі
  • інфрачервоні обігрівачі
  • тепловентилятори
  • теплові завіси

Давайте докладніше розберемо що насправді представляють конвектори.

Газові конвектори

Газові конвектори - це автономні сучасні газові обігрівачі високої ефективності. Газовий конвектор має теплообмінник, у якому згоряє газ та нагріває його. Газовий ковектор може бути зі сталевим теплообмінником та з чавунним теплообмінником. Автоматика на газовому конвекторі регулює задану температуру у конвекторі та контролює згоряння газу. Тобто: ви поміщаєте в кімнату конвектор, підключаєте його до газової системи, і це все – будинок теплий та затишний!
Конвектори заощаджують паливо, безпечні та зручні, і головне, газові конвектори мають доступну ціну. Газ та продукти згоряння не потрапляють у приміщення, оскільки вони виходять на вулицю через спеціальний димар який іде в комплекті з конвектором. Газові конвектори автоматично утримують задану температуру та швидко нагрівають приміщення.
Діапазон газових конвекторів представлений потужністю 2-5 квт.
Газові конвектори - це автономне опалювальне обладнання, що є реальною альтернативою традиційним радіаторам. Вони дозволяють автоматично підтримувати температуру в діапазоні від 13 °C до 38 °C в опалюваній кімнаті. За допомогою газових конвекторів можна встановлювати різні температури в різних кімнатах. Для цього необхідно купити газові конвектори та встановити газовий конвектор у кожну кімнату.
Купити газовий конвектор за доступною ціною з доставкою можна у Дніпрі, Києві, Харкові, Херсоні, Одесі, Житомирі, Полтаві, Запоріжжі та інших містах України.

Інфрачервоний обігрівач

Інфрачервоний обігрівач є нагрівальним елементом з більш високою температурою, який передає енергію до предметів з нижчою температурою через електромагнітне випромінювання. Залежно від температури випромінюючого тіла, довжина хвилі вершини інфрачервоного випромінювання варіюється від 780 до 1 мм. Для передачі енергії не потрібен контакт чи середовище між двома тілами. Ціна на інфрачервоні обігрівачі доступна для кожного. Так як інфрачервоні обігрівачі працюють за типом спрямованої дії, вони підійдуть для обігріву робочих місць у цехах, на сто робоче місце продавця або касира в магазині.

Керамічні панелі

Керамічні панелі для стін, що вентилюються, засновані на тих же сировинних матеріалах, які використовуються для виробництва стандартних керамічних плиток, наприклад, для вологих приміщень, таких як ванні кімнати. Однак керамічні нагрівальні панелі використовують фасади великого формату (600×600 або 600×1200 мм).
Залежно від типу керамічного нагрівача, на поверхні керамічних панелей можна наносити спеціальне покриття, яке забезпечує природний ефект очищення, а також фотодрук. Керамічні нагрівачі мають доступну ціну. Купити керамічний нагрівач можна у Дніпрі, Києві, Кіровограді, Кропивницькому, Новомосковську, Павлограді, Кам'янському, Кременчуці, Херсоні та інших містах.

Теплова завіса

Теплова завіса - електричний повітряний нагрівач, який ізолює приміщення від зовнішніх температур. Теплова завіса складається із спеціального вентилятора та нагрівального ТЕНА. Як ви вже знаєте, якщо ви повісите важку тканину перед вікном, холод потрапляє у пастку за тканину. Ціль теплової завіси полягає в тому, щоб захистити ваше приміщення від зовнішніх температур в холодний період часу. Теплові завіси добре підійдуть для встановлення на вході до магазину, торгового центру, АЗС, перукарні.

Тепловентилятор

Тепловентилятор або вентиляторний нагрівач - це, по суті, нагрівач, який працює за допомогою вентилятора для подачі повітря через нагрівальний елемент (наприклад, ТЕН, ніхромова фольга, нагрівальна спіраль тощо). Коли повітря проходить через нагрівальний елемент, воно нагрівається і, отже, виштовхується з нагрівача. Таким чином, тепловентилятор нагрівають приміщення.

Електричний конвектор

Електричні конвектори є найпопулярнішими нагрівачами для житлових та нежитлових приміщень. Електричний конвектор - це прилад для опалення, який працює, зігріваючи повітря, що проходить через нагрівальний ТЕН, далі, звичайно, рівномірно циркулює в приміщенні. Конвекторні нагрівачі є гарним вибором, якщо вам потрібне додаткове джерело нагрівання для прогрівання кімнати протягом кількох годин. Електроконвектор може за невеликий проміжок часу нагріти приміщення. Електричні конвектори можна легко контролювати за допомогою таймера або термостата, це залежить від моделі електричного конвектора, тому ви не перегрієте кімнату і не витрачаєте гроші.
Електричний конвектор може бути обладнаний алюмінієвим теном з керамічним осердям. Такий тип конвектора називається електричний конвектор із закритим теном. Перевага конвекторів із закритим алюмінієвим теном полягає в тому, що він не сушить повітря в приміщенні та не випалює кисень.
Також існують електричні конвектори з голчастим теном або спіральним теном. Такі електричні конвектори можна придбати за низькою ціною. Нестача конвекторів зі спіральним теном у тому. Що вони випалюють кисень у приміщенні та сушать повітря, оскільки голковий тен в електричному конвекторі може розжарюватися при високій температурі нагріву.
Електричні конвектори можуть встановлюватися на стіну стаціонарно або бути пересувними і встановлюватися на спеціальні ніжки або підставки, залежно від моделі конвектора. Електричні конвектори це відносно не дорога і економічна система опалення, так як при такій системі не витрачається енергія на нагрівання теплоносія. Також переваги електричних конвекторів полягає в тому, що ви можете задавати різну температуру в кожній кімнаті. Для цього необхідно купити конвектори та встановити їх у кожну кімнату.

Конвектори газові, електричні конвектори низька ціна, акції, доставка Дніпро, Київ, Харків, Одеса, Полтава, Вінниця, Запоріжжя та інші міста України.


Продаж газових та електричних конвекторів за найнижчою ціною. У нашому магазині представлені конвектори: Atlantic, Ferrad, Lumix, Scandi, Thermor, РОСС, Модуль Ужгород, Термія. Всі конвектори мають сертифікат та гарантію. Доставка конвекторів по всій Україні.

Рекомендуем
Твердотопливный котел Marten Base MB-12
17200.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Эконом 4,5 кВт
4200.0 грн.
В корзину
Котел Marten Praktik MP-15
28300.0 грн.
В корзину
Тепловий насос LG Therma V HU091MR.U44/HN091MR.NK5 9 кВт
308200.0 грн.
В корзину
Твердотопливный котёл БУРЖУЙ К-12 4мм
17100.0 грн.
В корзину
Котел Tenko Smart 6_380 Grundfos с Wi Fi
26900.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Премиум 6 кВт
15800.0 грн.
В корзину