Блог
04.02.2022
Тепловой насос LG воздух-вода Therma V

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

   • ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ у порівнянні з газовою системою
   • ПРОСТОТА МОНТАЖУ
   • ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
   • БЕЗПЕКА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
   • МОЖЛИВІСТЬ УСТАНОВЛЕННЯ ГВП у віддаленій місцевості

12.01.2022
Дорого і безглуздо: в яких місцях будинку не потрібна тепла підлога

Монтаж теплої підлоги потрібен далеко не у всіх приміщеннях будинку або квартири, серед таких місць комора, передпокій або підлога другого поверху, тепла підлога просто буде позбавлена ​​сенсу. Експерти перерахували, у яких випадках від цієї технології краще відмовитись.

Отзывы, жалобы и предложения
ТеплоАрсенал
Отзыв
2019-08-21 11:48:46
Получил хорошую консультацию, помогли с подборо ...

Анатолий Павлоград

Сантехніка

Выберите подкатегорию

Сантехніка

Сантехніка та запірна арматура.

Спеціальні оптові ціни для будівельних організацій, монтажників та сантехніків. Набір об'єктів. Готівковий та безготівковий розрахунок.

Сантехніка

Дім милий дім. І не важливо, про який будинок мова йде, нехай це буде триповерховий котедж або однокімнатна квартира. Головне, після важкого трудового дня потрапити додому, налити повну ванну або прийняти душ, що підбадьорює. Але буває, що ванна кімната може приховувати безліч дрібних неприємностей. Таких «дрібних», що часом, можуть просто вивести «з себе», будь-яку людину. Маються на увазі всілякі протікання, підтікання із змішувачів, злив не щільно змонтований, сушка для рушників підкопує. Для виключення таких ситуацій, потрібно використовувати якісну сантехнічну арматуру та комплектуючі.


Сантехніка та комплектуючі до неї

Під словом – сантехніка, криється безліч різної термінології. Це і змішувач і сушка для рушників і унітаз і мийка і врешті-решт сама ванна. А душова кабіна, це взагалі збіговисько всіх можливих сантехнічних елементів. Про комплектуючі для сантехніки можна говорити нескінченно, існує безліч аксесуарів і для ванної кімнати і для кухні. А якщо у вас є сауна чи лазня, то комплектуючі збільшуються ще багато позицій. На жаль, не існує вічних комплектуючих до сантехніки, та й самої вічної сантехніки не буває. Пропонуємо купити сантехніку більш надійну та якіснішу.

Змішувачі

Почнемо з того, яка вода тече з вашого крана. Існує таке поняття – жорстка вода, вона може містити різні домішки, які потрапляють у водогін після очисних споруд. І виходить, що змішувач буде працювати в агресивному середовищі, для цього вам потрібно уважно вивчити технічні характеристики, які додаються у вигляді брошури, в коробці разом із змішувачем. Або уважно вислухати продавця консультанта, але сподіватися на повну доброчесність консультанта не варто, тому краще і послухати, і почитати, так буде надійніше. Можливо, вам доведеться купити додаткові сантехнічні комплектуючі у вигляді фільтрів для нормальної роботи змішувача. Змішувачі діляться за типом управління на: вентильні, важільні та безконтактні з фотоелементами. Різниця в основному у них у ціні, і тут вибирати вам самим.

Мийки для кухні

При виборі мийки для кухні немає нічого складного. Раніше були в моді емальовані мийки, але вони мають один серйозний недолік, вони дуже боялися ударів. Впустив склянку або тарілку, і з'явився скол, а ще гірше тріщини у вигляді павутиння. Це нічим не відремонтувати – миття на викид. У наш час частіше використовуються сталеві нержавіючі мийки, недоліків практично немає, і вони довговічніші, не бояться різних миючих засобів. І коли таке миття начищене до блиску, естетичний вигляд її вражає. При покупці такого миття для кухні, як правило, її купують у зборі з сантехнічною арматурою, вам потрібно лише перевірити наявність усіх деталей. Також є у продажу композитні та кам'яні мийки, але у них висока ціна і як правило їх виконують за індивідуальними замовленнями, тому великим попитом користуються мийки з нержавіючої сталі.

Сушки для рушників

У будь-якій ванній кімнаті обов'язковий атрибут, це - сушка для рушників. Найпоширенішим є водяний сушка для рушників, ось про нього і поговоримо. Обов'язково при покупці прочитайте в паспорті виробу його характеристики, який тиск може витримати, і який тиск у нього робочий. Порівняйте ці показники з тими, що у вашому будинку. Сплав металів, з яких він виконаний, а також важливо з якої труби він зроблений, безшовна труба або зі швом.

Резюмуючи вище сказане

Намагайтеся вивчати технічні паспорти, що додаються до виробу та обов'язково дивіться виробника, зрозуміло, що брендові вироби коштуватимуть трохи дорожче, але вони принаймні вже зарекомендували себе на ринку України. Можливо, вам допоможе ця стаття у виборі сантехніки.

В нашому асортименті: змішувачі, кульові крани, запірна арматура, труби та фітинги, пластикові труби, металопластикові труби, поліпропіленові труби, труби для теплої підлоги, труби для каналізації, сантехнічна арматура, термоголовки, термокрани.

Рекомендуем
Твердотопливный котел Marten Base MB-12
17200.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Эконом 4,5 кВт
4200.0 грн.
В корзину
Котел Marten Praktik MP-15
28300.0 грн.
В корзину
Тепловий насос LG Therma V HU091MR.U44/HN091MR.NK5 9 кВт
308200.0 грн.
В корзину
Твердотопливный котёл БУРЖУЙ К-12 4мм
17100.0 грн.
В корзину
Котел Tenko Smart 6_380 Grundfos с Wi Fi
26900.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Премиум 6 кВт
15800.0 грн.
В корзину