Блог
04.02.2022
Тепловой насос LG воздух-вода Therma V

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

   • ЕКОНОМІЯ ВИТРАТ у порівнянні з газовою системою
   • ПРОСТОТА МОНТАЖУ
   • ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
   • БЕЗПЕКА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ
   • МОЖЛИВІСТЬ УСТАНОВЛЕННЯ ГВП у віддаленій місцевості

12.01.2022
Дорого і безглуздо: в яких місцях будинку не потрібна тепла підлога

Монтаж теплої підлоги потрібен далеко не у всіх приміщеннях будинку або квартири, серед таких місць комора, передпокій або підлога другого поверху, тепла підлога просто буде позбавлена ​​сенсу. Експерти перерахували, у яких випадках від цієї технології краще відмовитись.

Отзывы, жалобы и предложения
ТеплоАрсенал
Отзыв
2019-08-21 11:48:46
Получил хорошую консультацию, помогли с подборо ...

Анатолий Павлоград

Стабилизаторы напряжения Элекс

Выберите подкатегорию

Стабилизаторы напряжения Элекс

Стабилизаторы напряжения Элекс низкая цена Одесса Днепр Днепропетровск Киев Харьков Херсон Николаев Краматорск Полтава Запорожье Новомосковск Павлоград Петропавловка Крапивницкий Кривой Рог и другие города Украины.

Необходимость придбання пристрою для захисту побутової техніки в условиях нестабільної напруги є беззаперечна фактом. Даже коли процес підбору и покупки даного вироби остался позаду НЕ нужно забуваті про ті, что для довгої роботи та патенти его правильно Встановити, підключіті и в разі необхідності налаштуваті.

 

Де Встановити стабілізатор напруги?

Надійна и довговічна робота стабілізатора напруги Залежить Перш за все від місця его установки. Краще умів для правильної роботи є сухість в пріміщенні, Відсутність впліву низьких температур, а такоже будівельного або виробничого пилу. Виконання корпусу IP20 НЕ допускає потрапляння на него води и має захист від часток Ø12мм и більш, тому при монтажі це нужно враховуваті.

Найкращими локаціямі для установки є щітові, передпокої, тамбури, веранди, вентільовані ніші й шафи. Більш уважний нужно поставити до установки стабілізатора на горіщі, в підвалі, в сараї або гаражі, тому что в ціх місцях могут буті значні температурні коливання и нестабільній рівень вологості.

 

Як Встановити стабілізатор напруги?

Установка стабілізатора напруги ЕЛЄКС можлива або на підлозі, або на стіні в залежності від типу и моделі. Так, тріфазні стабілізатори зважаючі на їх велику Вагу монтуються только на підлозі, в тій годину як однофазні моделі рекомендовані до установки только на стіну вертикально и вентиляторами вгору. Для їх кріплення на корпусі виробів є монтажні отвори, а в моделях ЕЛЕКС ГЕРЦ и ЕЛЕКС ГЕРЦ-ДУО для зручності монтажу такоже передбача зйомна монтажна планка. Через ті, что вага настінніх моделей варіює від 12 до 50 кг рекомендується підбіраті Кріпильні матеріали індивідуально під КОЖЕН тип стіні, на якові ВІН буде встановлений. Надійнім рішенням буде установка вироби на бетонні або цегляні стіні. Монтаж стабілізатора на дерев'яні Підстави НЕ рекомендується через підвіщену пожежонебезпеки даного матеріалу.

 

Як підключіті стабілізатор напруги?

Як однофазні, так и тріфазні моделі потужністю від 5 кВт підключаються до сілової мережі через клемник, Який знаходится під захисна кришкою пристрою. Перетин підключеніх проводів повинен ВІДПОВІДАТИ максимальному робочому Струму стабілізатора и не может буті менше значень, что рекомендуються. При недотріманні цієї вимоги можливий перегрів проводки и даже пожежа. Например, для стабілізатора на 7 кВт (32А) перетин жили винне буті НЕ менше 4 мм 2. Стабілізатори потужністю до 3.5 кВт прізначені для установки поруч з технікою и для Підключення ма ють на корпусі шнур з виделкою и розетку.

Підключення цього засоби НЕ требует кваліфікованого фахівця на Відміну від попередніх більш потужного моделей. Стабілізатори напруги ЕЛЄКС надходять Вже Повністю налаштовані з заводу и ніякіх Додатковий Дій з ними делать НЕ нужно. Однако стабілізатори Серії АМПЕР, ГЕРЦ и ГЕРЦ-ДУО дозволяють досвідченому корістувачеві вікорістовуючі сервісний режим провести тонке налаштування вироби в рамках допустимого функціоналу.

Рекомендуем
Твердотопливный котел Marten Base MB-12
16900.0 грн.
В корзину
Электрический котел Tenko Эконом 4,5 кВт
3456.0 грн.
В корзину
Насосная станция JSWm 2AX-24 Pedrollo
7110.0 грн.
В корзину
Котел Marten Praktik MP-15
27700.0 грн.
В корзину
Тепловой насос LG Therma V HU091MR.NK5RU-HN091MR.U44RU 9 кВт
275113.0 грн.
В корзину
Твердотопливный котел Ermach MN-16
50000.0 грн.
В корзину